Abendhandtäschchen
Silber ca. 750, geflochten, ornamental verziert, tlw. färbig emailliert, österr. Amtspunze 1872-1922, Lederinnenfutter, 120 g, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
03.04.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Abendhandtäschchen
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.04.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.03. - 03.04.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant ca. 0,15 ct, Armspange
- Elfriede Ott *
- Heinz Felbermair
- Josef Hoffmann, Aschenschale: "Österreichischer Lloyd Triest", Wiener Werkstätten, um 1909